Seznam vystoupení 2017

03.02.2017    20:00          Soběslav
08.04.2017             Tábor
13.05.2017             Třeboň
19.05.2017             Milevsko - Javoráček
03.06.2017             Sezimovo Ústí
24.06.2017       - 25.06.2017       Lomnice nad Lužnicí
22.07.2017             Jindřichův Hradec
23.07.2017             Rakousko - Ottenschlag
18.08.2017       - 20.08.2017       Mikulov
02.09.2017             Pístina
15.09.2017       - 17.09.2017       Velké Pavlovice
30.09.2017             Zvíkov u Lišova
20.10.2017    19:30          Třeboň
17.11.2017    19:30          Třeboň
02.12.2017             Třeboň
03.12.2017             Lomnice nad Lužnicí
10.12.2017    19:30          Třeboň
12.12.2017    17:30          České Budějovice - Hvízdal
16.12.2017             Nová Bystřice

Seznam vystoupení 2016

09.01.2016    10:00          Lomnice nad Lužnicí - Javoráček
26.02.2016    21:30          Soběslav
07.03.2016    17:00          Lomnice nad Lužnicí - Javoráček
12.03.2016    10:30          Benešov nad Černou
13.03.2016    14:00          Lomnice nad Lužnicí
19.03.2016             Zvíkovské podhradí - Javoráček
02.04.2016    14:30          Bošilec
13.05.2016    18:00          Benešov nad Černou
21.05.2016    14:30          Zvíkovské podhradí
03.06.2016             Milevsko - Javoráček
10.06.2016       - 11.06.2016       Lomnice nad Lužnicí - Festival
18.06.2016    17:00          Lužnice
09.07.2016    12:00          Borovany
10.07.2016    16:30          České Velenice
07.08.2016             Komařice
13.08.2016    14:00          Lomnice nad Lužnicí
20.08.2016             Vyšší Brod
27.08.2016             Hosín
28.08.2016             Rychnov u Nových Hradů
03.09.2016             Zvíkovské Podhradí
03.09.2016    12:00          Tábor
10.09.2016             Havlíčkův Brod
11.09.2016             Pohoří na Šumavě
24.09.2016             Planá nad Lužnicí
02.10.2016             Německo
04.12.2016    17:00          Lomnice nad Lužnicí
11.12.2016    19:30          Třeboň
13.12.2016    17:30          České Budějovice - Hvízdal
16.12.2016    19:00          Chotýčany
17.12.2016    17:00          České Budějovice
19.12.2016    17:30          Třeboň

Seznam vystoupení 2015

27.02.2015             Soběslav
21.03.2015    15:30          Dolní Bukovsko
22.03.2015             Lomnice nad Lužnicí - děti
28.03.2015             Kovářov - Zpěváček - děti
10.04.2015    17:00          Třeboň
18.04.2015             Němčičky - Morava - 18.4.-19.4.2015
09.05.2015             Chotýčany
30.05.2015             Kovářov
06.06.2015             Podluží - 6.–7.6.2015
13.06.2015    14:00          Sviny u Veselí n. L.
13.06.2015    15:00          Vlkov
26.06.2015             Lomnice nad Lužnicí - 26.–28.6.2015
26.07.2015    09:00          Holašovice
08.08.2015             České Budějovice - Svatba Vendy
29.08.2015             Země Živitelka
05.09.2015             Doudleby
12.09.2015             Tábor
28.09.2015             Lomnice nad Lužnicí
06.10.2015             Lomnice nad Lužnicí - Javoráček
31.10.2015    17:00          Ponědraž - 25 let souboru
10.11.2015             Lomnice nad Lužnicí - Javoráček
29.11.2015    18:00          Lomnice nad Lužnicí - Koleda
10.12.2015    17:30          České Budějovice - Hvízdal - Koleda
12.12.2015    14:00          Vodňany - Koleda
17.12.2015    17:30          Třeboň - Koleda
19.12.2015    14:00          Chotýčany - Koleda
30.12.2015    20:00          České Budějovice - Clarion

Seznam vystoupení 2014

28.2.2014 Soběslav
22.3.2014 Bošilec
29.3.2014 Kovářov - Zpěváček
12.4.2014 Plasná u Kard. Řečice
10.5.2014 Chotýčany
31.5.2014 Kovářov
20.-22.6.2014 Lázně Bělohrad
28.-29.6.2014 Lomnice nad Lužnicí
26.7.2014 Lesná, Krušné hory
2.8.2014 Třeboň - Svatba
9.-11.8.2014 Diessen am Ammersee
17.8.2014 Mláka (u Třeboně)
29.8.2014 Země živitelka
30.8.2014 Vyšší Brod
6.9.2014 Ševětín
13.9.2014 Třebíč
27.9.2014 Horní Pěna
11.10.2014 Dobrá Voda
8.11.2014 Kovářov
30.11.2014 Lomnice nad Lužnicí 18:00
11.12.2014 České Budějovice - Hvízdal 17:30
16.12.2014 České Budějovice - Rozhlas 19:00
19.12.2014 Chotýčany 19:00

Seznam vystoupení 2013

14.2.2013 Tábor
6.4.2013 Zpěváček - Javoráček
27.4.2013 České Budějovice - Javoráček
11.5.2013 Chotýčany
31.5.2013 Kovářov - Javoráček
1.6.2013 Smržov
5.6.2013 České Budějovice
14.6.2013 Třeboň
15.6.2013 Lomnice nad Lužnicí
22.6.2013 Libín
5.7.2013 Suchdol nad Lužnicí
13.7.2013 Borovany
9.-11.8.2013 Návštěva souboru z Diessenu
11.8.2013 Kardašova Řečice
30.8.2013 České Budějovice
7.9.2013 Doudleby
28.9.2013 Řípec
30.11.2013 Třeboň
1.12.2013 Lomnice nad Lužnicí
11.12.2013 České Budějovice
15.12.2013 Lomnice nad Lužnicí
18.12.2013 Třeboň
21.12.2013 Pacov
21.12.2013 Chotýčany

Seznam vystoupení 2012

10.3.2012 Žíteč
17.3.2012 Bošilec
24.3.2012 Dobrá Voda
25.3.2012 Lomnice nad Lužnicí
27.4.2012 Lomnice nad Lužnicí
12.5.2012 Chotýčany
13.5.2012 Zlukov
25.5. - 26.5.2012 Kovářov
23.6.2012 Novosedly
22.6. - 24.6.2012 Lomnice nad Lužnicí - Festival
30.6. - 1.7.2012 Dambořice
14.7.2012 České Budějovice
21.7.2012 Hradec
22.7.2012 Weitra - Rakousko
10.8. - 12.8.2012 Diessen - Německo
2.9.2012 České Budějovice - Živitelka
15.9.2012 Mladá Boleslav
21.9.2012 Lomnice nad Lužnicí
22.9.2012 Třeboň
25.9.2012 Lužnice
6.10.2012 Březnice u Bechyně
13.10.2012 Řípec
20.10.2012 Zlukov
2.12.2012 České Velenice
2.12.2012 Lomnice nad Lužnicí
9.12.2012 Dobrá Voda
11.12.2012 Třeboň
13.12.2012 České Budějovice
15.12.2012 Lomnice nad Lužnicí
15.12.2012 Dunajovice
16.12.2012 Lomnice nad Lužnicí
22.12.2012 Chotýčany

Seznam vystoupení 2011

9.4.2011 České Velenice
10.4.2011 Lomnice nad Lužnicí - Javoráček
16.4.2011 Plasná u K. Řečice
1.5.2011 Krems - Rakousko
8.5.2011 Chotýčany
4.6. - 5.6.2011 Festival Tvrdonice
10.6. - 11.6.2011 Lomnice nad Lužnicí - Festival
25.6.2011 Zbudov
9.7.2011 Borovany
22.7.2011 Holašovice
23.7.2011 Žabovřesky
23.7.2011 Žimutice
19.8. - 20.8.2011 Písek
27.8.2011 Země živitelka
27.8.2011 Kamenný Újezd
10.9.2011 Čížová
27.11.2011 Borovany
27.11.2011 Lomnice nad Lužnicí
30.11.2011 České Budějovice - Hvízdal
04.12.2011 Dobrá Voda
11.12.2011 Zlukov
12.12.2011 Lomnice nad Lužnicí
14.12.2011 Třeboň
16.12.2011 Chotýčany
17.12.2011 Nová Bystřice
17.12.2011 Majdalena
18.12.2011 Lomnice nad Lužnicí

Seznam vystoupení 2010

27. a 28. 3.2010 Diessen
9.5.2010 Vitín
22.5.2010 Kovářov
4.6 - 5.6.2010 Lomnice nad Lužnicí
12.6.2010 Lužnice - Javoráček
10.7.2010 Borovany
30.7. - 4.8.2010 Diessen
7.8.2010 České Budějovice
28.8.2010 České Budějovice
10.10.2010 Novosedly nad Nežárkou
30.10.2010 Zvíkov
13.11.2010 Dobrá Voda - Javoráček
23.11.2010 Lomnice nad Lužnicí - Javoráček
27.11.2010 Dobrá Voda
28.11.2010 Lomnice nad Lužnicí
4.12.2010 Veselí nad Lužnicí
7.12.2010 Třeboň
15.12.2010 České Budějovice - Hvízdal
18.12.2010 Záblatí

Seznam vystoupení 2009

29.3.2009 Lomnice nad Lužnicí - děti
13.4.2009 Lomnice nad Lužnicí - děti
11.4.2009 Gomel
12.4.2009 Gomel
25.4.2009 Přehlídka dětských souborů
17.5.2009 Rohatec - Javoráček
26.– 27.6.2009 Festival hudebního mládí
25.7.2009 Jindřichův Hradec
7.– 9.8.2009 Slovensko
29.8.2009 Horní Bukovsko
5.9.2009 Ševětín
12.9.2009 Doudleby
12.9.2009 Gomel
23.10.2009 Lomnice nad Lužnicí - děti
31.10.2009 Zvíkov
29.11.2009 Lomnice nad Lužnicí
7.12.2009 Třeboň
12.12.2009 Majdalena
13.12.2009 Lomnice nad Lužnicí - Lucky - Děti
18.12.2009 Ševětín

Seznam vystoupení 2008

19.12.2008 Ševětín
18.12.2008 Velenice
16.12.2008 Třeboň
14.12.2008 Veselí n. Lužnicí
13.12.2008 Lomnice nad Lužnicí
10.12.2008 Hvízdal - České Budějovice
6.12.2008 Žíteč
30.11.2008 Lomnice nad Lužnicí
29.11.2008 Myslkovice
20.9.2008 Diessen
12.9.2008 Lomnice nad Lužnicí
6.9.2008 Kaplice
2.8.2008 České Budějovice
31.7.– 4.8.2008 Návštěva souboru z Belgie
27.7.2008 Holašovice
26.7.2008 J. Hradec
4.- 6.7.2008 Kirchheim
28.6.2008 Lomnice nad Lužnicí
27.6.2008 Holašovice
6.– 8.6.2008 Mělník
31.5.2008 Kovářov
25.5.2008 Schönbach
24.5.2008 Lomnice nad Lužnicí
1.5.2008 Rapšach
19.4.2008 Neplachov
23.3.2008 Gomel
15.3.2008 Žíteč
9.3.2008 Lomnice nad Lužnicí
8.3.2008 Bošilec
2.2.2008 Žďár nad Sázavou

Seznam vystoupení 2007

21.12.2007 Koleda Ševětín
15.12.2007 Gomel
13.12.2007 Děti Lomnice n. Lužnicí
12.12.2007 Hvízdal
8.12.2007 Gomel
8.12.2007 České Velenice
2.12.2007 Třeboň
23.11.2007 Děti Lomnice n. Lužnicí
3.11.2007 Dvořiště
30.9.2007 Rakousko - Gföhl
23.9.2007 Linec
22.9.2007 Zvíkov u Lišova
14.9. - 16.9.2007 Diessen
2.9.2007 Bad Grosspertholz
21.7.2007 Holašovice
21.7.2007 Jáma
30.6.2007 Lomnice nad Lužnicí
22.6.2007 Děti Lomnice n. Lužnicí
9.6.2007 Třeboň
2.6.2007 Lomnice n. Lužnicí
26.5.2007 Kovářov
11.5.2007 České Budějovice
4.5.2007 Gomel
1.4.2007 Děti Lomnice n. Lužnicí
28.3.2007 Gomel
24.3.2007 Žíteč
22.3.2007 Gomel
15.3.2007 Gomel

Seznam vystoupení 2006

22.12.2006 Ševětín
16.12.2006 Majdalena
16.12.2006 Třeboň
16.12.2006 Suchdol nad Luž.
14.12.2006 České Budějovice
14.12.2006 Lomnice nad Lužnicí
8.-11.12.2006 Diessen - Německo
2.12.2006 České Velenice
7.10.2006 Rakousko
30.9.2006 Gomel
30.9.2006 Český Krumlov
23.9.2006 Pištín
2.9.2006 Ševětín
19.8.2006 Lomnice nad Lužnicí
18.8.2006 Písek - Javoráček
13.8.2006 Rakousko
21.-23.7.2006 Diessen - Německo
24.6.2006 Lomnice nad Lužnicí
27.5.2006 Gomel
5.-6.5.2006 Tuchlovice
26.4.2006 Gomel
30.4.2006 Rej čarodějnic - Lomnice nad Lužnicí
16.4.2006 Gomel
15.4.2006 Lomnice nad Lužnicí - Javoráček
31.3.2006 Gomel
4.2.2006 Žďár nad Sázavou

Seznam vystoupení 2005

17.12.2005 Dobrá Voda
16.12.2005 Ševětín
15.12.2005 Lomnice nad Lužnicí
14.12.2005 České Budějovice
10.12.2005 České Velenice a Majdalena
4.12.2005 Třeboň a Suchdol nad Luž.
20.11.2005 Lomnice nad Lužnicí
24.9.2005 Český Krumlov
10.9.2005 Doudleby
3.9.2005 Dolní Bukovsko
28.8.2005 České Budějovice - výstaviště
26.8.2005 Rakousko
24.8.2005 Třeboň
12.-14.8.2005 Diessen - Německo
23.7.2005 Holašovice
15.7.2005 České Budějovice - Gomel
29.6.2005 České Budějovice - Gomel
25.6.2005 Lomnice nad Lužnicí
22.6.2005 Třeboň
18.6.2005 Spolí
4.6.2005 Kovářov
       


Folklorní soubor Javor
Copyright (c) 2005-2017, www.souborjavor.cz, All rights reserved, Design by Miraf Software.
Počet přístupů celkem: 63584 (131744), počet na této stránce: 4519, poslední aktualizace 14.2.2016